Utagawa Hiroshige (1797-1858): Hirtelen zápor az Ohashi hídon. Színezett fametszet, papír. Jelzett a metszeten. XIX. sz. vége/XX. sz. eleje. Üvegezett, régi fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferencz budapesti képkeretező 1930 körüli címkéjével. 27x18 cm /