10901.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Wagner jelzéssel: Berlin, brandenburgi kapu, (1960-as évek eleje). Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 11x19 cm