11006.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Római látkép (1939?). Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 51x68 cm