10991.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Libák a tanyán. Olaj, karton, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 20x26 cm