11015.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Balaton. Olaj, karton, ksiebb felületi sérüléssel, fakeretben. 29,5×39 cm