11074.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Jelzés nélkül XX. sz. vége/XXI. sz. eleje, kétoldalas mű: Apokaliptikus jelenet. Rézkarc, papír. Hátoldala golyóstollal összefirkálva. Sérült. 50×64 cm