11019.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Jelzés nélkül XX. sz első fele-közepe: Imádkozó szent. Akvarell, selyem. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 12x7 cm