Jelzés nélkül: Női aktok. Litográfia, papír. Lapszéli apró kisebb sérü... https://www.darabanth.com/de/476-Fernauktion/476.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Jelzes-nelkul-Noi-aktok-Litografia-papir-Lapszeli-apro-kisebb-serulessel-42x31-cm~II3233321
3233321
11077
476
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Női aktok. Litográfia, papír. Lapszéli apró kisebb sérüléssel. 42x31 cm.
: nk