10892.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
J. Ivany jelzéssel, magyar festő, XX. sz közepe: Templombelső alakokkal. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, hátoldalán Géberth képkeretező címkéjével. 22,5x15 cm