10913.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Hargitta v. Hargittai jelzéssel: Udvar zöld lugassal. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben, 50x40,5 cm