10920.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Gyenes Dániel jelzéssel, Francisco Goya után: Korsós lány. Olaj, vászon. 50x33 m. Dekoratív fakeretben, kis sérüléssel