Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

10122.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10123.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10124.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bakallár József (1940-2013): Fiókáit etető madár. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban, 19×20,5 cm
10125.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10126.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10127.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10128.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Bordás Ferenc (1911-1982): Virágcsendélet. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 31×23 cm
10129.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10130.

Rufpreis:
2 800 HUF

10131.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Madárfiókák, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. 29,5x42 cm.
10132.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt és arc, 2003. Akvarell, papír, jelezve középen lent. 29,5x42 cm.
10133.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF