https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2739880
10122
476
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bitó Ildikó (1966-): Ragyogás IV. Szitanyomat, papír. Jelzett. IV/XII számozással. Lap széle kissé foltos. Sarkaiban törésnyomokkal. 29,5x30,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2739848
10123
476
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bitó Ildikó (1966-): Szakadás. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: V/V. 25x25 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2872977
10124
476
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Brankovics Éva (1938-): Csendélet, olaj, karton jelzett keretben 30x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3139939
10125
476
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bakallár József (1940-2013): Fiókáit etető madár. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban, 19×20,5 cm 3135905
10126
476
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bényi László (1909-2004): Téli utca. Tempera, akvarell, papír, jjl: Bényi László 55 Bényi László. 22x29 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3135922
10127
476
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Id. Benedek Jenő (1906-1987): Udvar. Olaj, vászon, jbl.: Benedek. Sérült! 60x80 cm, keretben, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3135389
10128
476
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bényi László (1909-2004): Bivaly szénás szekérrel. Vegyes technika, papír, jjl.: Bényi. 25,5x23 cm, keretben, üvegezett, hibátlan.
Das Lot is nicht erreichbar
3180086
10129
476
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bordás Ferenc (1911-1982): Virágcsendélet. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 31×23 cm 2920332
10130
476
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Táncospár. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 12×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3219912
10131
476
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság női akttal, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. Bal felső sarokban törésnyommal. 29,5x42 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3219911
10132
476
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Madárfiókák, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. 29,5x42 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3219909
10133
476
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt és arc, 2003. Akvarell, papír, jelezve középen lent. 29,5x42 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse