Gy. Szabó Béla (1905-1985): Öreg szakál, 1982. Fametszet, kézi levonat, papír, jelzett, Gy. Szabó Béla autográf ajándékozási sorokkal 1985-ből. Üvegezett fa keretben, 43x29 cm