cca 1940 Ágay Irén (1913-1950) magyar színésznő filmjelenetekben, 2 db... https://www.darabanth.com/de/476-Fernauktion/476.0/Fotografie/Foto~1500004/cca-1940-Agay-Iren-1913-1950-magyar-szineszno-filmjelenetekben-2-db-foto-mindketto-hatoldalan~II3241449
3241449
16087
476
Photo
Beschreibung: cca 1940 Ágay Irén (1913-1950) magyar színésznő filmjelenetekben, 2 db fotó, mindkettő hátoldalán pecséttel jelzett (Farkas József Manó, Foto Ströminger(, üvegezett fakeretben
: nagy_andras