Csomafáy Ferenc: Jelenetek, 7 db pecséttel jelzett fotó az alkotó kolo... https://www.darabanth.com/de/476-Fernauktion/476.0/Fotografie/Foto~1500004/Csomafay-Ferenc-Jelenetek-7-db-pecsettel-jelzett-foto-az-alkoto-kolozsvari-mutermebol-fotok~II3235968
3235968
16270
476
Photo
Rufpreis:
7 000 HUF 18,97 EUR , 21,88 USD
Beschreibung: Csomafáy Ferenc: Jelenetek, 7 db pecséttel jelzett fotó az alkotó kolozsvári műterméből, fotók széle sérült, 13×18 cm
: ekb