https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 25

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gerencsér Csaba (szerk.): Tízezer lépes Morphyval. 303 válogatott játszma és történeti vonatkozásai XXI fejezetben. H.n., 1995, szerzői kiadás (Veszprémi Nyomda). Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19222.

Gerencsér Csaba (szerk.): Tízezer lépes Morphyval. 303 válogatott játszma és történeti vonatkozásai XXI fejezetben. H.n., 1995, szerzői kiadás (Veszprémi Nyomda). Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db Callanetics (alakformáló edzésmódszer) könyv: Callan Pinckney: Callanetics. + Super Callanetics. (Intenzív program haladóknak). Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19223.

2 db Callanetics (alakformáló edzésmódszer) könyv: Callan Pinckney: Callanetics. + Super Callanetics. (Intenzív program haladóknak). Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pelé: The Autobiography. London, 2007, Pocket Books. Fekete-fehér és színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
1
19224.

Pelé: The Autobiography. London, 2007, Pocket Books. Fekete-fehér és színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arnold Schwarzenegger - Douglas Kent Hall: Utam a csúcsra. A testépítés nagykövete. Ford.: Kósa Edit. Bp., 1988, Hírnök. Kiadói papírkötés.
1
19225.

Arnold Schwarzenegger - Douglas Kent Hall: Utam a csúcsra. A testépítés nagykövete. Ford.: Kósa Edit. Bp., 1988, Hírnök. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Curry, Manfred: Versenytaktika kérdés-felelet. Magyar nyelvre átdolgozta Papp László és Szemes György. Budapest, 1952. (Nyomda nélkül). 92 (helyesen 93) t. Harántfolio. Egyetlen magyar kiadás. A vitorlásversenyek taktikai kézikönyve, minden táblán a hajózási ábrák alatt értelmező szöveggel, megoldókulcs nélkül. Manfred Curry (1899-1953) amerikai orvos, feltaláló és vitorlázó az 1930-as évek ünnepelt vitorlás versenyzője, illetve taktikai kézikönyvek szerzője volt. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban, a hátsó fedőborítón halvány foltossággal. Ritka.
1
19226.

Curry, Manfred: Versenytaktika kérdés-felelet. Magyar nyelvre átdolgozta Papp László és Szemes György. Budapest, 1952. (Nyomda nélkül). 92 (helyesen 93) t. Harántfolio. Egyetlen magyar kiadás. A vitorlásversenyek taktikai kézikönyve, minden táblán a hajózási ábrák alatt értelmező szöveggel, megoldókulcs nélkül. Manfred Curry (1899-1953) amerikai orvos, feltaláló és vitorlázó az 1930-as évek ünnepelt vitorlás versenyzője, illetve taktikai kézikönyvek szerzője volt. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban, a hátsó fedőborítón halvány foltossággal. Ritka.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1904 A Magyarországi Tornaegyletek VI-ik évkönyve. Bp., 1904. Kellner Jenő. 45 p + 1 t. Számos illusztrációval.
1
19227.

1904 A Magyarországi Tornaegyletek VI-ik évkönyve. Bp., 1904. Kellner Jenő. 45 p + 1 t. Számos illusztrációval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oheroly János: Torna-zsebkönyv Bp., 1896. Hornyánszky. 352p. Kiadói, laza vászonkötésben
1
19228.

Oheroly János: Torna-zsebkönyv Bp., 1896. Hornyánszky. 352p. Kiadói, laza vászonkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben
1
19229.

Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barna Jakab: A játékok könyve a nagyközönség számára. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1
19230.

Barna Jakab: A játékok könyve a nagyközönség számára. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kocsis L. Mihály: A sakk az én keresztem. Portisch Lajossal beszélget Kocsis L. Mihály. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Miért hiszek? Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.
1
19231.

Kocsis L. Mihály: A sakk az én keresztem. Portisch Lajossal beszélget Kocsis L. Mihály. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Miért hiszek? Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,
1
19232.

Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bill Holder: Drag Racing. New York, 1993, Smithmark. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19233.

Bill Holder: Drag Racing. New York, 1993, Smithmark. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse