Bücher: Sci-fi, Fantasy, und Rollenspiel Bücher

Zahl der Lose: 4

Joan D. Vance: A Jedi visszatér. George Lucas történetét, Lawrence Kasdan és George Lucas fogatókönyve felhasználásával, az azonos című film alapján átdolgozta: - - -. Képregényfüzet. Bp., 1984, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
20830.

Rufpreis:
8 000 HUF

Huxley, Aldous:  Brave New World. [A Novel.] Stockholm, (1943). The Continental Book Company AB. (Printed by Alb. Bonniers Boktryckeri). [4] + 306 p. Aldous Huxley (1894-1963) brit író tudományos-fantasztikus regénye - egyben az egyik legkiválóbb disztópia, a műfaj megkerülhetetlen alkotása - eredeti nyelven először 1932-ben jelent meg. A befutott író regénye 1932-ban jelent meg svédül, ,,Du sköna nya värld" címmel, Greta Tiselius fordításában, magyar változata 1934-ben látott napvilágot, ,,Szép új világ" címen, Szinnai Tivadar átültetésében. Angol nyelvű svédországi kiadásunk a svéd Continental Book Company angol és amerikai szerzőket eredeti nyelven kiadó sorozatában jelent meg. (Zephyr Books. A Library of British and American Authors. Vol. 15.) Fűzve, feliratozott kiadói borítóban, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.
20831.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ötvenedik. Szerk.: Kuczka Péter. Bp., 1977, Kozmosz. Kiadói papírkötés.
20832.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

3 db sci-fi könyv: Apáti Miklós: A Fekete Gén. Kozmosz Fantasztikus Könyvek. Bp., 1982, Kozmosz Könyvek. Kiadói papírkötés. + Gemma. 16 sci-fi novella. (2 példányban). Bp., 1985, VÉGA Magyar Sci-Fi Egyesület. Kiadói papírkötés.
20833.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF