Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Szatmár vármegye és Szatmár-Németi sz. kir. város. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., [1908], Országos Monográfia Társaság, (Légrády-ny.), 1 (színes térkép) t. + XV+636 p. + 2 (színes) t. + 1 (színes térkép) t. + 316 p. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg