Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Felfedezők lexikona. Szerkesztette Kéz Andor. Budapest, [1937]. Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. 162 p. Első kiadás. Kéthasábos szövegoldalakon magyar és külföldi felfedezők életrajzi szócikkeivel. A címoldalon régi gyűjteményi bélyegzés és katalógusszám, előbbi a belív néhány oldalán megismétlődik. Néhány oldalon apró foltosság. (Magyar Földrajzi Társaság könyvtára.) Poss.: Láng Gépgyár Rt. Tisztviselői Sportköre. Díszesen aranyozott, kissé foltos kiadói egészvászon kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk