Csepel. Szerk.: Ladányi Miksa. Bp., 1934, Magyar Városok Monográfiája ... https://www.darabanth.com/de/476-Fernauktion/476.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500019/Csepel-Szerk-Ladanyi-Miksa-Bp-1934-Magyar-Varosok-Monografiaja-Kiadohivatala-Magyar~II3215917
3215917
19022
476
4800
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Csepel. Szerk.: Ladányi Miksa. Bp., 1934, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala (Magyar városok monográfiája). Kiadói aranyozott vászonkötésben, laza és kissé sérült kötéssel, cÃmlap hiányzik, festett felsÅ‘ lapélekkel.
: karap_norbert