20335.
Beendet 476. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
5 000 HUF
Mracek, Franz: A syphilis és a venereás betegségek atlasza. Pathologiájuk és therapiájuk alapvonalai. Szerk.: Dr. - - . Átdolgozta és bővítette Dr. Justus J. Lehmann-féle Orvosi Kézi Atlaszok X. Bp.,[1899],Singer és Wolfner, XIII+1+148 p. + 71 (litografált képtáblák, mellettük magyarázó lapokkal) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, két kijáró táblával.