Dr. Gedai István: A magyar középkor pénzverése. Miskolc, 1984. Minikönyv ezüst (Ag) plakett-díszítéssel, műbőr kötésben, ebből a változatból csak 15 példány készült
Szilas A. Pál: A Nehézipari Műszaki Egyetem diákhagyományai. Miskolc, 1985. Minikönyv ezüst (Ag) plakett-díszítéssel, hátoldalán kissé sérült műbőr kötésben, . ebből a változatból csak 25 példányban készült
Bolgár Imrének a Zrínyi nyomda dolgozóitól. 2 mini és 1 mikrokönyv, díszdobozban. (Harminckét év a Zrínyi nyomda élén, Egy mozgalmas élet) Budapest, 1980, Zrínyi nyomda. Kiadói műbőr és papírkötés, kiadói díszdobozban, 155. számú sorszámozott példány. Jó állapotban.
Liszt Ferenc 1811-1886. Bp., 1987, Kossuth. Jubileumi kiadás, 1 db minikönyv és 1 db mikrokönyv sérült fedelű díszdobozban, emlékéremmel. Készült 300 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Rulein von Calw: Kiskönyv a bányászatról. Bergbuchlein (Megjelent 1500 körül). Rendszeres és hasznos kis könyv a bányászatról ( a 16. század elejéről.) Miskolc, 1987, "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtő Klub. Kiadói vászon-kötés, fém plakettel. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Oltvai Ferenc(szerk.): A szegedi boszorkánypörök. Bp., 1976, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 669. számú sorszámozott példány, kiadói egészvászon kötésben.