Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 28

Dr. Gedai István: A magyar középkor pénzverése. Miskolc, 1984. Minikönyv ezüst (Ag) plakett-díszítéssel, műbőr kötésben, ebből a változatból csak 15 példány készült
20790.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szilas A. Pál: A Nehézipari Műszaki Egyetem diákhagyományai. Miskolc, 1985. Minikönyv ezüst (Ag) plakett-díszítéssel, hátoldalán kissé sérült műbőr kötésben, . ebből a változatból csak 25 példányban készült
20791.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

29 db minikönyv, benne jobbakkal, bortörvény, rétfüvek, Kner, stb
20792.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

Bolgár Imrének a Zrínyi nyomda dolgozóitól. 2 mini és 1 mikrokönyv, díszdobozban. (Harminckét év a Zrínyi nyomda élén, Egy mozgalmas élet) Budapest, 1980, Zrínyi nyomda. Kiadói műbőr és papírkötés, kiadói díszdobozban, 155. számú sorszámozott példány. Jó állapotban.
20793.

Rufpreis:
2 000 HUF

12 darabos vegyes minikönyv tétel
20794.

Rufpreis:
2 000 HUF

Liszt Ferenc 1811-1886. Bp., 1987, Kossuth. Jubileumi kiadás, 1 db minikönyv és 1 db mikrokönyv sérült fedelű díszdobozban, emlékéremmel. Készült 300 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
20795.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

8 darab nyomdászati témájú minikönyv
20796.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rulein von Calw: Kiskönyv a bányászatról. Bergbuchlein (Megjelent 1500 körül). Rendszeres és hasznos kis könyv a bányászatról ( a 16. század elejéről.) Miskolc, 1987, "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtő Klub. Kiadói vászon-kötés, fém plakettel. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
20797.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vachot Imre: Pesti Divatlap. Bp., 1974, Minerva. Számozott (643/800). Kiadói műbőrkötésben, műanyag védőtokkal.
20798.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Sáraf Rásidov: Kasmíri rege. Bp., (1980?), Athenaeum. Számozott (275.). Kiadói kartonált papírkötésben, műanyag védőtokkal.
20799.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Oltvai Ferenc(szerk.): A szegedi boszorkánypörök. Bp., 1976, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 669. számú sorszámozott példány, kiadói egészvászon kötésben.
20800.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Magyar Népballadák. Bp., 1991, Pátria. Számozott (123/750.). Kiadói bársonykötésben, műanyag védőborítóval.
20801.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF