Bücher: Judaica Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3219948
20737
476
Books: Judaica
Kertész Péter: A könyvek hídja. Emlékfüzér Scheiber Sándorról. DEDIKÁLT! Bp., 2005, Urbis. Kiadói papírkötés.
3220275
20738
476
Books: Judaica
Mezei András: Zsidó versek. DEDIKÁLT! Bp. - Székesfehérvár, én., Tudor. Kiadói bársony-kötés, kissé szakadozott papír védőborítóban.
3236066
20739
476
Books: Judaica
Patai József: Babylon vizein. Bp., 1906, Jókai Műintézet. Kiadói kissé kopott szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, előzéklapon ajándékozási bélyegzéssel (szorgalom jeléül. Az Óbudai Izr. Hitközség) és korabeli, olvashatatlan aláírással (Reichenberg?) ellátott bejegyzéssel. Zsidó vallási tárgyú versek, versfordítások Lakos Alfréd, Sávelyi Dezső és mások szecessziós hatású illusztrációival. 3179455
20740
476
Books: Judaica
Erdélyi János: Régi zsidó temetők művészete. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
2796987
20741
476
Books: Judaica
3080213
20742
476
300
Books: Judaica
3145515
20743
476
Books: Judaica
3145522
20744
476
Books: Judaica
3164240
20745
476
Books: Judaica
Kiszely Gábor: Hallom, Izráel. A másik Szentföld. A szerző, Kiszely Gábor (1949-2011) író, történész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996, Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés.
3196720
20746
476
Books: Judaica
Jeshurun Élijáhu: Az élő zsidó történelem. Ábrahámtól Izrael állama bármicvájáig. Natanya, [1961.], Lapid. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval, foltos, laza, sérült fűzéssel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF