Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 22

Kertész Péter: A könyvek hídja. Emlékfüzér Scheiber Sándorról. DEDIKÁLT! Bp., 2005, Urbis. Kiadói papírkötés.
20737.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mezei András: Zsidó versek. DEDIKÁLT! Bp. - Székesfehérvár, én., Tudor. Kiadói bársony-kötés, kissé szakadozott papír védőborítóban.
20738.

Rufpreis:
1 200 HUF

Patai József: Babylon vizein. Bp., 1906, Jókai Műintézet. Kiadói kissé kopott szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, előzéklapon ajándékozási bélyegzéssel (szorgalom jeléül. Az Óbudai Izr. Hitközség) és korabeli, olvashatatlan aláírással (Reichenberg?) ellátott bejegyzéssel. Zsidó vallási tárgyú versek, versfordítások Lakos Alfréd, Sávelyi Dezső és mások szecessziós hatású illusztrációival.
20739.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

Erdélyi János: Régi zsidó temetők művészete. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
20740.

Rufpreis:
1 400 HUF

20741.

Rufpreis:
1 800 HUF

20742.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

20743.

Rufpreis:
1 400 HUF

20744.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiszely Gábor: Hallom, Izráel. A másik Szentföld. A szerző, Kiszely Gábor (1949-2011) író, történész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996, Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés.
20745.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jeshurun Élijáhu: Az élő zsidó történelem. Ábrahámtól Izrael állama bármicvájáig. Natanya, [1961.], Lapid. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval, foltos, laza, sérült fűzéssel.
20746.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF