5 000 HUF
Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. I-II. kötet. Szerk.: Lukinich Imre. Gróf Mikes János előszavával. Bp., [1935], Franklin-Társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva, színes reprodukciókkal, mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzésekkel (Lőrincz Ferenc).