Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Beschreibung:

Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Budapest, 1941. Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete (Merkantil-ny.) [4] + 256 + [4] p. + 2 t. (ebből egy kétoldalas). Első kiadás. Szövegközti ábrákkal illusztrált, bevezető jellegű borászati munka, főként a szüretelés utáni munkafázisokról, a borok készítéséről, javításáról, eladásáról, vételéről és felszolgálásáról; a magyar és külföldi bortípusok és borvidékek részleteivel. Az elsősorban a vendéglátás szakembereinek készült kötet végén a sörrel kapcsolatos tudnivalók. Számos oldalon szövegkiemelések, aláhúzások. BOEH VIII: 4213. Horváth 406. Aranyozott, enyhén kopott gerincű kiadói félvászon kötésben. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk