16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Neuzeitliche Hotels und Krankenhäuser. Ausgeführte Bauten und Entwürfe. Mit 472 Abbildungen. Berlin,én.,Ernst Pollak, VIII+445 p. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel, laza fűzéssel, szakadt címlappal.