Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Hámor István: Épületszerkezetek részlettervgyűjteménye. Szerk.: - -. [Bp.], 1954, É[pítésügyi] M[inisztérium] Lakóépülettervező VÁllalat V. Műszaki Fejlesztési Iroda, 60 sztl. lev. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kopott félvászon mappában, sérült, hiányos borítóval, sérült gerinccel, a hátsó borító hiányzik, az utolsó lap levált, néhány foltos lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert