43db-os vegyes sportérem és plakett tétel, közte 1922. "A Magyar Athletikai Szövetség jubileumi verseny díja 1897-1922" aranyozott, jelzett Ag díjplakett füllel, hátoldalán "5km Ifj. gyal. bajnok" gravírozással (16,73g/0.800/37x30mm) T:vegyes