Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

2007. "Magyar Vitorlás Szövetség - Hungarian Yachting Association / Balaton Bajnokság - Laser I." aranyozott, részben műgyantás fém díjérem (77x70mm) T:XF kopott aranyozás, karc

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg