32323.
Beendet 475. Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
2007. "Magyar Vitorlás Szövetség - Hungarian Yachting Association / Balaton Bajnokság - Laser I." aranyozott, részben műgyantás fém díjérem (77x70mm) T:XF kopott aranyozás, karc