13127.
Beendet 475. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm