10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
1920 Magyarország gazdasági térképekben. The economies of Hungary in maps. Gróf Teleki Pál béketárgyalást előkészítő iroda vezetője megbizásából szerk.: Edvi Illés Aladár és Halász Albert. Kiadja: Rubinek Gyula. Bp., 1920, Pallas, VII+1 p.+73+1 t. Negyedik, bővített kiadás. Átkötött haránt-alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, (körbevágott?), 20x29 cm.