Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 873

10048.

Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
1 312,50

10049.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10050.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x18 cm
10051.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10052.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10053.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10054.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Virág és gyümölcs. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm.
10055.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Kántor Andor (1901-1990): Csendélet ikonnal, 1963. Olaj, vászon, jjl: Kántor Andor 63. 70x90 cm. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben.
10056.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Remi (Remy) van Haanen, Remigius Adrianus van Haanen (1812-1894): Szarvas a vízben. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent: R H 73.. Hátoldalán düsseldorfi művészellátó A. Chramosta bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben, 25x34 cm / Remi (Remy) van Haanen, Remigius Adrianus van Haanen (1812-1894): Deer in the water. Oil on wood, signed lower right. R H 73. With the stamp of art supplier A. Chramosta Düsseldorf on the reverse. Framed. 25x34 cm.
10057.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

10058.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10059.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF