https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 873

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Schönberger Armand (1885-1974): Rózsaszín blúzos hölgy. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 63×49 cm / Armand Schönberger (1885-1974): Lady in pink blouse. Pastell on paper, signed. Framed with glass, 63×49 cm
1
10036.

Schönberger Armand (1885-1974): Rózsaszín blúzos hölgy. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 63×49 cm / Armand Schönberger (1885-1974): Lady in pink blouse. Pastell on paper, signed. Framed with glass, 63×49 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
EUR
,
812,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kádár Béla (1877-1956): Expresszív utcarészlet, 1920-as évek. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 15,5x20 cm / pencil on paper, unsigned, framed
1
10037.

Kádár Béla (1877-1956): Expresszív utcarészlet, 1920-as évek. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 15,5x20 cm / pencil on paper, unsigned, framed

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.
1
10038.

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.
1
10039.

Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
EUR
,
1 062,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gulyás Dénes (1927-2003): Ünneplő tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
1
10040.

Gulyás Dénes (1927-2003): Ünneplő tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet, 1974. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán korabeli címkén magyar és orosz nyelven feliratozott. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben, 138×123 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1974. Oil on wood fibre, signed lower left. With old label on the reverse. With very minor surface damages. Framed, 138×123 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
1
10041.

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet, 1974. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán korabeli címkén magyar és orosz nyelven feliratozott. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben, 138×123 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1974. Oil on wood fibre, signed lower left. With old label on the reverse. With very minor surface damages. Framed, 138×123 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
EUR
,
812,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hencze Tamás (1938-2018): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x19 cm / Tamás Hencze (1938-2018): Geometric composition (untitled). Screeprint on paper, unigned. Framed with glass. 20x19 cm
1
10042.

Hencze Tamás (1938-2018): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x19 cm / Tamás Hencze (1938-2018): Geometric composition (untitled). Screeprint on paper, unigned. Framed with glass. 20x19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott 16/40. 28×28 cm
1
10043.

Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott 16/40. 28×28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Koppány Attila (1947-): Fény, 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 40x40 cm.
1
10044.

Koppány Attila (1947-): Fény, 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 40x40 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hommage a Széchenyi. Supka Magdolna és Kosáry Domokos előszavával. H., é., ny. n. 2 lev. (előszó), 1 lev. (a művészek rövid bemutatása), 12 t. Almásy Aladár, Gaál József, Kárpáti Tamás, Korányi Gábor, Muzsnay Ákos, Parádi Tamás, Prutkay Péter, Püspöky István, Somogyi Győző, Szabados Árpád, Szabó Tamás és Szemethy Imre egy-egy sokszorosított grafikája, paszpartuban, a művész aláírásával, 19x29 és 28,5x22,5 cm közötti méretben. Valamennyi lap a 29/35. számú. [A kiadvány Széchenyi István születésének kétszázadik évfordulójára 1991-ben az Eötvös alapítvány támogatásával készült. A grafikákat alkotójuk nyomta.] Kiadói aranyozott, dombornyomott, bőrborítású mappában. Mappa mérete 48,5x40x6 cm. Komplett, hiánytalan, mindössze 35 példányban megjelent gyűjtői ritkaság! Mappa bőrborításon apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.
1
10045.

Hommage a Széchenyi. Supka Magdolna és Kosáry Domokos előszavával. H., é., ny. n. 2 lev. (előszó), 1 lev. (a művészek rövid bemutatása), 12 t. Almásy Aladár, Gaál József, Kárpáti Tamás, Korányi Gábor, Muzsnay Ákos, Parádi Tamás, Prutkay Péter, Püspöky István, Somogyi Győző, Szabados Árpád, Szabó Tamás és Szemethy Imre egy-egy sokszorosított grafikája, paszpartuban, a művész aláírásával, 19x29 és 28,5x22,5 cm közötti méretben. Valamennyi lap a 29/35. számú. [A kiadvány Széchenyi István születésének kétszázadik évfordulójára 1991-ben az Eötvös alapítvány támogatásával készült. A grafikákat alkotójuk nyomta.] Kiadói aranyozott, dombornyomott, bőrborítású mappában. Mappa mérete 48,5x40x6 cm. Komplett, hiánytalan, mindössze 35 példányban megjelent gyűjtői ritkaság! Mappa bőrborításon apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hetey Katalin (1924-2010): Rész egész. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
1
10046.

Hetey Katalin (1924-2010): Rész egész. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x21 cm
1
10047.

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse