Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 873
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162277
10122
475
50000
Barcsay Jenő (1900-1988): Dinamikus formák II. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 37,5×50,5 cm.
3162289
10123
475
50000
Barcsay Jenő (1900-1988): Szürke-fekete. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 24,5×57,5 cm.
3097340
10124
475
42000
3197926
10125
475
Büki Attila (1948-): Kiss Dénes WS Mester-kérdései c. verse nyomán. Akvarell, papír. Jelzett. 34x24 cm Fakeretben.
3222485
10126
475
Botár (Furdek) Edit (1930- 2014): Vízparton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50x40 cm 3222296
10127
475
Bordás Ferenc (1911-1982): Csokor. Linómetszet, papír, jelzett Üvegezett fa keretben, 35x25 cm 3222294
10128
475
Bordás Ferenc (1911-1982): Tájkép házakkal. Rézkarc, papír, jelzett Üvegezett fa keretben, 29x38 cm
3224017
10129
475
Bardócz Árpád (1882-1938): Viadukt, 1916. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21,5x31,5 cm
3223892
10130
475
24000
Benyovszky István (1898-1969): Szamárfogat kutyával. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. üvegezett fakeretben. 25x32 cm.
3135400
10131
475
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI/X számozással. 43x30,5 cm.
3206405
10132
475
14000
Barta István (1892-1976): Rácsok 1960. Vegyes technika, Tempera, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 23x32 cm A paszpartuban elscsúszott 3206410
10133
475
14000
Barta István (1892-1976): Vizi világ. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben 20x27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF