Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 873
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3051730
10110
475
3800
Boldizsár István (1897-1984): Szénahordás. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 23x29,5 cm
2558480
10111
475
B. Séday Mária (1925-2009): Európa elrablása Ady idézettel. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott, fa keretben. 55×53 cm
2677590
10112
475
28000
Bolyki Viola (1977- ): Hold. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 90x70 cm
2536413
10113
475
26000
2664402
10114
475
14000
2864398
10115
475
Balogh István Péter (1950-): Erdőszéle. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 30×40 cm 3120243
10116
475
Bóka Dezső (1935-): Tarnócai táj, 1979. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 35x54,5 cm.
3005182
10117
475
26000
2983067
10118
475
3190128
10119
475
Bereczky Vilmos (?-): Csendélet, 1958. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent. 60x40 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
2845321
10120
475
Biai-Föglein István (1905-1974): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 19×29,5 cm 3032371
10121
475
19000
Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2021. Ceruza, papír. Jelzett. Számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtói darab! 50x40 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF