Olajos György (1953-): Fosszília IV., 1982. Rézkarc, papír. jelzett, s... https://www.darabanth.com/de/475-Fernauktion/475.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500002/Olajos-Gyorgy-1953-Fosszilia-IV-1982-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-1-35-20x9-cm~II3207756
3207756
10622
475
Beschreibung: Olajos György (1953-): Fosszília IV., 1982. Rézkarc, papír. jelzett, számozott 1/ 35. 20x9 cm
: ekb