Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3231550
11320
475
Ex libris - small-graphics
11 db ex libris, benne erotikusakkal
2869942
11321
475
Ex libris - small-graphics
2869945
11322
475
Ex libris - small-graphics
2916899
11323
475
Ex libris - small-graphics
1970 Magyar Kisgrafika. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 8 sztl. lev. +37 t. Gyulai Líviusz, Kass János, Kondor Lajos, Kopasz Márta, Maurer Dóra, Reich Károly, és mások munkáival. Kiadói félvászon-kötésű mappában,a két felső sarkán kis ütődéssel.. Számozott (176./500) példány. 2983385
11324
475
4800
Ex libris - small-graphics
3227824
11325
475
Ex libris - small-graphics
Duray Tibor (1912 - 1988): Gábor (8 db ex libris egy lapra ragasztva), 1966. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8,5x5,5 (x8) cm.
3210699
11326
475
Ex libris - small-graphics
Aczél Ilona (1929-2000) és/vagy Óvári László (1926-1988), össz 6 db ex libris terv kettő lapon, 1970 körül. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 7,5x7,5 és 11x8,5 cm méretekben.
3141991
11327
475
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941-): In memoriam Nagy Imre, 1956, H. P. Bongers ex libris. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 8x12,5 cm
3231301
11328
475
Ex libris - small-graphics
I. világháborús témájú 5 db ex libris klf művészek, klf technika 12x9 cm 3231303
11329
475
Ex libris - small-graphics
10 db ex libris klf művészek, klf technika 12x9 cm-ig 3231299
11330
475
Ex libris - small-graphics
9 db ex libris klf magyar művészek, klf technika 3231306
11331
475
Ex libris - small-graphics
9 db ex libris klf művészek, klf technika 12x9 cm-ig
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF