Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 245
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2644388
19229
475
100
Books: Travelling, Local History
Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés 2922971
19230
475
3153280
19231
475
900
Csorba Csaba-Marosi Endre-Firon András: Vártúrák kalauza III. köt. Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1983, Sport. Kiadói kartonált papírkötés. 2644383
19232
475
100
Pető Andrea(szerk.): Hanák Péter- a Város polgára. Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Bp., 1998, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés 2184289
19233
475
2864381
19234
475
Rudo Moric: A Magas-Tátra ormain Budapest 1953. Bibliotheca. Kiadói laza egészvászon kötésben
3123178
19235
475
3115828
19236
475
300
2921162
19237
475
Eleanor Berman: New York City. Eyewitness Travel. London, 2010., Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. 2906224
19238
475
2741861
19239
475
Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban 2803637
19240
475
100
2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 55. sz. 2007. tavasz. Amszterdam. Szerk.: Bérczes Tibor. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF