https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 245

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
1
19229.

Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Robert J. Flaherty: Samoa. Berlin,1932.,Reimer Hobbing. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
1
19230.

Robert J. Flaherty: Samoa. Berlin,1932.,Reimer Hobbing. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csorba Csaba-Marosi Endre-Firon András: Vártúrák kalauza III. köt. Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1983, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19231.

Csorba Csaba-Marosi Endre-Firon András: Vártúrák kalauza III. köt. Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1983, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pető Andrea(szerk.): Hanák Péter- a Város polgára. Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Bp., 1998, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés
1
19232.

Pető Andrea(szerk.): Hanák Péter- a Város polgára. Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Bp., 1998, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Újpest Lexikon. Szerk.: Sipos Lajos, Hirmann László. Bp.,2002., Újpest Önkormányzata-Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó szennylapokkal. Az egyik szerkesztő, Szöllősy Marianne (1957-) történész, az Újpesti Helytörténeti Gyűjtemény vezetőjének dedikációjával.
1
19233.

Újpest Lexikon. Szerk.: Sipos Lajos, Hirmann László. Bp.,2002., Újpest Önkormányzata-Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó szennylapokkal. Az egyik szerkesztő, Szöllősy Marianne (1957-) történész, az Újpesti Helytörténeti Gyűjtemény vezetőjének dedikációjával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rudo Moric: A Magas-Tátra ormain Budapest 1953. Bibliotheca. Kiadói laza egészvászon kötésben
1
19234.

Rudo Moric: A Magas-Tátra ormain Budapest 1953. Bibliotheca. Kiadói laza egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sven Hedin utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.
1
19235.

Sven Hedin utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pest megye múltjából. Tanulmányok. Szerk.: Keleti Ferenc, Lakatos Ernő, Makkai László. Bp., 1965, Pest Megye Tanácsa. 459+(1) p. + 2 (kihajtható táblázatok) t.+ 2 térkép-melléklet. Kiadói nyl-kötés,
1
19236.

Pest megye múltjából. Tanulmányok. Szerk.: Keleti Ferenc, Lakatos Ernő, Makkai László. Bp., 1965, Pest Megye Tanácsa. 459+(1) p. + 2 (kihajtható táblázatok) t.+ 2 térkép-melléklet. Kiadói nyl-kötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eleanor Berman: New York City. Eyewitness Travel. London, 2010., Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19237.

Eleanor Berman: New York City. Eyewitness Travel. London, 2010., Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gordon McLachlan: Berlin. Odyssey Illustrated Guide. Hong Kong, 1995, The Guidebook Company Ltd. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19238.

Gordon McLachlan: Berlin. Odyssey Illustrated Guide. Hong Kong, 1995, The Guidebook Company Ltd. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban
1
19239.

Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 55. sz. 2007. tavasz. Amszterdam. Szerk.: Bérczes Tibor. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
1
19240.

2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 55. sz. 2007. tavasz. Amszterdam. Szerk.: Bérczes Tibor. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse