https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 245

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ordas Nándor (szerk.): A Magyar Tanácsköztársaság Szabolcs-Szatmárban. A szerző, Ordas Nándor (1920-1984) újságíró, szerkesztő által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! H.n., (1969), k.n. (Alföldi-Nyomda). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
1
19217.

Ordas Nándor (szerk.): A Magyar Tanácsköztársaság Szabolcs-Szatmárban. A szerző, Ordas Nándor (1920-1984) újságíró, szerkesztő által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! H.n., (1969), k.n. (Alföldi-Nyomda). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar László afrikai utazásai. A szöveget vál. és szerk.: Véber Károly. Régi magyar utazók. Bp., 1985, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19218.

Magyar László afrikai utazásai. A szöveget vál. és szerk.: Véber Károly. Régi magyar utazók. Bp., 1985, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
19219.

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Weöres Sándor - Nyisztor Zoltán: A keleti út. Párhuzamos útinaplók.Bp., 1998, Terebess. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
1
19220.

Weöres Sándor - Nyisztor Zoltán: A keleti út. Párhuzamos útinaplók.Bp., 1998, Terebess. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Wenzel Gusztáv: Kassa város parketkészítése a XV. század kezdetén. (Olvastatott a m. T. Akadémia II. osztályának 1870. jun. 20.ki ülésében.) (Pest, 1871). Magyar Tudományos Akadémia - Eggenberger Ferdinánd. [4] + [3]-43 + [1] p. Egyetlen kiadás. (Értekezések a társadalmi tudományok köréből. 3. füzet.) Fűzve, korabeli borítóban, az eredeti első papírborító a fedőborítóra kasírozva. Jó példány.
1
19221.

Wenzel Gusztáv: Kassa város parketkészítése a XV. század kezdetén. (Olvastatott a m. T. Akadémia II. osztályának 1870. jun. 20.ki ülésében.) (Pest, 1871). Magyar Tudományos Akadémia - Eggenberger Ferdinánd. [4] + [3]-43 + [1] p. Egyetlen kiadás. (Értekezések a társadalmi tudományok köréből. 3. füzet.) Fűzve, korabeli borítóban, az eredeti első papírborító a fedőborítóra kasírozva. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 1. köt. Oklevelek 1162-től 1406-ig. Közli: Dr. - -. Sopron, 1921., Székely és Társa, XL+315+1 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán kis hiánnyal, valamint az elülső borítón kis folttal, de ezeket leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
1
19222.

Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 1. köt. Oklevelek 1162-től 1406-ig. Közli: Dr. - -. Sopron, 1921., Székely és Társa, XL+315+1 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán kis hiánnyal, valamint az elülső borítón kis folttal, de ezeket leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 7. köt. Oklevelek, levelek és iratok 1521-től 1531-ig. Közli: Dr. - -. Sopron, 1929., Székely és Társa, XXXVIII+465 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, a lapszéleken kis folttal, de ezeket leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
1
19223.

Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 7. köt. Oklevelek, levelek és iratok 1521-től 1531-ig. Közli: Dr. - -. Sopron, 1929., Székely és Társa, XXXVIII+465 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, a lapszéleken kis folttal, de ezeket leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. II. rész. 4. köt. Különféle számadások és adójegyzékek 1454-től 1495-ig. Közli: Dr. vitéz - -. Sopron, 1936., Székely és Társa, XXII+493+1 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón sarkán kis gyűrődésnyommal, kis szakadással, de ezt leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
1
19224.

Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. II. rész. 4. köt. Különféle számadások és adójegyzékek 1454-től 1495-ig. Közli: Dr. vitéz - -. Sopron, 1936., Székely és Társa, XXII+493+1 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón sarkán kis gyűrődésnyommal, kis szakadással, de ezt leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dunántúli Tudományos Gyűjtemény. Szerk.: Szabó Pál Zoltán. 1. köt. 1. füz. Pécs, 1947, Dunántúli Tudományos Intézet. Papírkötésben, sérült gerinccel.
1
19225.

Dunántúli Tudományos Gyűjtemény. Szerk.: Szabó Pál Zoltán. 1. köt. 1. füz. Pécs, 1947, Dunántúli Tudományos Intézet. Papírkötésben, sérült gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős, s a Svábhegyi Egyesület alapításának negyven esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1987, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképpel. Az 1929-es reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
19226.

Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős, s a Svábhegyi Egyesület alapításának negyven esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1987, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképpel. Az 1929-es reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Guido Ruata: Le acque salutari d'Italia. Roma, 1942. 52 p. sok illusztrációval. Kiadói papírkötésben
1
19227.

Guido Ruata: Le acque salutari d'Italia. Roma, 1942. 52 p. sok illusztrációval. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Steven J. Rosen: India rejtett kincse. Bp., 2006., The Bhaktivendanta Book Trust. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19228.

Steven J. Rosen: India rejtett kincse. Bp., 2006., The Bhaktivendanta Book Trust. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse