Zsolnay kisplasztika - Békakirály. Többszínű eozin mázakkal fedett önt... https://www.darabanth.com/de/474-Fernauktion/474.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-kisplasztika-Bekakiraly-Tobbszinu-eozin-mazakkal-fedett-ontott-finomfajansz-Jelzett-~II3214130
3214130
11628
474
Beschreibung: Zsolnay kisplasztika - Békakirály. Többszínű eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, minimális karcokkal, m: 8 cm
: nagy_andras