1903. "Kassai Atletikai Club 1903 / Ép ész edzett testben él" jelzett ... https://www.darabanth.com/de/474-Fernauktion/474.0/Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~1500013/1903-Kassai-Atletikai-Club-1903-Ep-esz-edzett-testben-el-jelzett-Ag-sport-emlekerem-SGA~II3170277
3170277
31947
474
4800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beschreibung: 1903. "Kassai Atletikai Club 1903 / Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói és fémjellel (21,39g/0.800/40mm) T:AU,XF fülhiány, ly.
: szr