cca 1900-1910 Hugo Graepel Mühlenbauanstalt Budapest malompari vállalat katalógusa / árjegyzéke, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, német nyelven. Kiadói dekoratív, aranyozott félvászon-kötésben, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal, az elülső szennylap és a címlap hiányzik.