1927 dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Szerk.: - -. Bp., 1927, Győző Andor. Egészvászon-kötés, minimális kopással