13684.
Beendet 474. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
8 000 HUF
cca 1948-60 Varga Mátyás (1910-2002) grafikus, díszlettervező által készített színpadi látványtervek (Úri muri, Hamlet, Warrené mestersége, Báthory Zsigmond stb.), részben a budapesti Nemzeti Színház részére készült tervek, össz. 63 db. Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben.