13631.
Beendet 474. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
24 000 HUF
cca 1846-1890 Csizmadia céh céhkönyve, számos érdekes nagyrészt évenkénti bejegyzésekkel, nevekkel, költségekkel. Egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az elülső borító felső sarkán sérüléssel, sérült gerinccel, szétvált kötéssel, foltos lapokkal,. 43x30 cm