Tétel

Rufpreis:

24 000 HUF

Beschreibung:

cca 1846-1890 Csizmadia céh céhkönyve, számos érdekes nagyrészt évenkénti bejegyzésekkel, nevekkel, költségekkel. Egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az elülső borító felső sarkán sérüléssel, sérült gerinccel, szétvált kötéssel, foltos lapokkal,. 43x30 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras