Tétel

Katalognummer:

18075.
Beendet 474. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Le Magasin Pittoresque. Publié souls la direction de MM. Euryale Gazeaux et Éduard Charton. 1835. Troisiéme Année. (Harmadik évfolyam.) Paris, Aux Bureau D'Abonnement et de Vente, 4+412 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fametszetű képanyaggal illusztrált. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert