Tétel

Katalognummer:

12328.
Beendet 474. Fernauktion
Antik

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Fának támaszkodó hölgy madarakkal (szecessziós jelent). Szövött kép. Jelzés nélkül. XX. sz. eleje. Üvegezett fakeretben. 23x22 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras