Fának támaszkodó hölgy madarakkal (szecessziós jelent). Szövött kép. J... https://www.darabanth.com/de/474-Fernauktion/474.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Fanak-tamaszkodo-holgy-madarakkal-szecesszios-jelent-Szovott-kep-Jelzes-nelkul-XX-sz-eleje~II3161771
3161771
12328
474
Antique
Beschreibung: Fának támaszkodó hölgy madarakkal (szecessziós jelent). Szövött kép. Jelzés nélkül. XX. sz. eleje. Üvegezett fakeretben. 23x22 cm.
: nagy_andras