11029.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Tamás v. Tamásy jelzéssel (Tamás Ervin?)): Szentendrei részélet, 1973. Olaj, vászon, fakeretben, 70×50 cm