11045.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Réthy V jelzéssel: Téli jelenet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérüt fakeretben. 60x80 cm